Mentor Desteği

Mentor Desteği Nedir?

Girişimci adayları zorlu tercihleri içeren girişimcilik serüveninde sürekli olarak tecrübelerini paylaşabilen ve işinin zaman içinde büyümesi üzerinde doğrudan ve olumlu bir etkiye sahip olabilen ve tecrübeleri ışığında yol gösteren bir rehbere ihtiyaç duyarlar. Akagim bu ihtiyaç doğrultusunda; girişimcilik eğitimlerine katılan girişimciler için farklı sektörlerde tecrübeli ve başarılı mentorlardan oluşan ağı ile yeni gelişmeler, fırsatlar ve riskler konusunda girişimcileri ücretsiz olarak desteklemektedir.

Neden Bir Mentorden Destek Alınmalı ?

1-En belirgin yararı geçmiş hatalarından ve başarılarından edindiği tecrübelerden yararlanmaktır.
2-Deneyimli bir girişimci olarak geniş iş ağına (network) sahip olabilir. Bu sayede yeni iş ortaklıkları kurmanıza veya sosyal ağınızı genişletmenize destek sağlar.
3-Herkes zaman zaman ikinci görüşe ve duygusal desteğe ihtiyaç duyar.
4-Çoğu girişimci işini emek verdiği bebeği gibi görür ve bu da objektif bakmasını zorlaştırır. İşe yapılan duygusal yatırım tarafsız karar almayı engeller. Mentörler, işinize daha nesnel bakmanızı sağlar.
5-Girişim yolculuğunuzda aldığınız kararlarınızdan ve yaptıklarınızdan birisinin sizi sorumlu tutması çok önemlidir. Mentörünüz, belirlediğiniz strateji dahilinde hedefinizi tutturmanız konusunda sizi sorumlu tutar.

Ortak Atölye desteğimiz hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizden yararlanmak için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres : Atatürk Mh. Meriç Cd. No:2 Ataşehir / İstanbul.
  • Telefon : +90 (538) 263 18 46
  • Mail : info@akagim.com