Taşınmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Taşınmak zahmetli bir süreçtir. Bu süreç içerisinde çeşitli sorunlarla karşılaşılmaktadır. Akla gelen önemli sorunlar: taşınmadan önce boya-badana yapılması, güvenilir nakliyecinin bulunması, evin temizlenmesi ve dezenfeksiyonu. Bütün bu sorunlar doğru kişilere ulaşılmadığında para ve zaman kaybına neden olmaktadır.

eTaşın ile bu sorunların hiçbiriyle uğraşmadan, mükemmel bir taşınma süreci yaşamak mümkün! Nasıl mı? eTaşın’ın sektörde bir ilk olan “Anahtar Teslim Taşınma” hizmetini sayesinde. Hemen etasin.com internet sitemiz üzerinden 1 dakika içinde talep oluşturun ve anında fiyat görün! Taşınma günü siz kahvenizi içerken, eTaşın sizin adınıza zahmetli süreçleri yönetsin ?

Taşınma gününüzü hayal edin.

Nakliyeci işini iyi yapacak mı? Evin temizliğiyle kim ilgilenecek? En yakın çilingir nerede acaba? Bu gibi soruları artık siz düşünmeyeceksiniz.

eTaşın, sizin için en iyi hizmet sağlayıcılarını bulur ve istemiş olduğunuz bütün hizmetlerin eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlar. Eşyalarınızı sigortalar ve güvenli bir taşınma gerçekleştirir.

Taşınmak artık sizin için bir stres olmaktan çıkar. Taşınmanızın öncesinde ve sonrasında yapmanız gerekenleri eTaşın size önceden bildirir ve taşınma sürecinizi kolaylaştırır. Kusursuz bir nakliye sürecinin yanında sunulan ek hizmetler taşınma sürecini mükemmel kılar:

· Yeni eviniz taşınma gününden önce boyanır, taşınmaya hazır hale gelir.

· Eşyalarınız taşınmadan önce yeni eviniz temizlenir ve hiçbir eşyanız kirlenmez.

· Taşınmanız biter bitmez yeni eviniz dezenfekte edilir, Covid-19’a karşı rahat bir nefes alırsınız.

· Çilingir hizmeti ile kapı kilidiniz değiştirilir, yeni evinizdeki ilk gece güvenle uyursunuz.

· Avize montaj hizmeti ile sökülen avizeleriniz yerine takılır, ilk akşam yemeğinizi evinizde yersiniz.

eTaşın, tüm bu süreçleri geliştirdiği altyapı ve teknoloji ile yönetmektedir. eTaşın bir teknoloji şirketidir ve ölçeklenmek için gerekli altyapıya sahiptir. Şu anda İstanbul, İzmir ve Ankara’dan Türkiye’nin tamamına hizmet sunmaktadır.

eTaşın, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz arasında ev-ofis taşımasının yanında depolama da bulunmaktadır.

Yeni nesil anahtar teslim taşıma için sizi de eTaşın’a bekliyoruz.

https://etasin.com

Kadir Nezih Elgün & Ozan Özdemir